Satılık

Kullanım Koşulları  • Şu anda okuduğunuz “Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi“, gerek görüldüğünde değiştirilebilir;  fakat bu değişiklik herkese bildirilerek yapılır
  • Türk Asya üzerinde yayımlanan her türlü içerik üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişilerin, söz konusu içerik hakkında iletişime geçmesi sonucunda, içerik yayından kaldırılır.
  • Türk Asya ‘ya gönderilen yorum ve görüşlerin ve bunlarla birlikte belirtilen adların içeriğinden veya kullanım haklarından kesinlikle Türk Asya veya yöneticileri sorumlu tutulamaz.
  • Türk Asya sayfalarından yapılacak alıntılarda, alıntının kaynağı kesinlikle ileti sonunda bir bağlantı oluşturularak verilmelidir.
  • Kullanıcıların Türk Asya sayfalarındaki paylaşımlardan yararlanması sonucunda görebileceği dolaylı zararlardan  Türk Asya veya yönetimindeki kişiler sorumlu değildir.
  • Türk Asya, tüm sayfalarında paylaşılan bilgi, belge , dosya ve yazıların doğruluğuna, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağına ve paylaşım süresince güvenlik ve geçerliliğinin değişmeyeceğine garanti vermez.
  • Türk Asya sayfalarında üyelik ve kişiselleştirme hizmetlerine vs..  karşılık istenen kişisel bilgiler (e-posta, ad-soyad, doğum tarihi… ), adli kurumlar tarafından istenmedikçe hiçbir zaman üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve başka amaçlarla kullanılmaz.
  • Türk Asya 'ya ilk girişinizde, bloğumuz google tabanlı olduğu için bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderebilir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile, sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız. Yasal işlemler gerekmedikçe, bu bilgiler kimseyle paylaşılmaz.
  • Türk Asya ‘yı kullanarak, yukarıdaki kullanım ve gizlilik sözleşmesini okuyup kabul etmiş sayılırsınız.Çözüm Ortaklarımız

Yayınlarımızda İzin Aldığımız Facebook Grupları ve KişileriYayınlarımızda İzin Aldığımız Dergiler
Yayınlarımızda İzin Aldığımız Ağlar
Yurt Dışı Bağlantılarımız

Ulaştırmak istediğiniz yayınlarınız veya telif sorunları için: 
E-Posta : turkasya@yandex.com


Biz ve Amacımız Hakkında

Blog hesabımdaki tüm demokratik protesto,bilgi, haber, yorum ve kaynağı gösterilen sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının; MADDE 25: Düşünce ve Kanaat Hürriyeti; MADDE 26: Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti" kapsamında tarafımdan yapılmıştır. Demokratik düşünce ve kanaatlerimin engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle "hakkımda olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi", TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarım saklı kalmak üzere, peşinen reddederim.
Demokrasi dışı hiç bir eylemde bulunmam ama demokratik haklarıma müdahale edilmesini de asla kabul etmem.
Kamuoyuna duyurulurCreative Commons Lisansı
Türk Asya isimli yazarın Türk Asya başlıklı eseri buCreative Commons Alıntı 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

Ağımız, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Ağımız, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, ağ yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, ağımız uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, turkasya@yandex.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

Kullanım Koşulları Reviewed by Bilig Bitig on Salı, Aralık 02, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Türk Asya - Asian Turkish, Тюрки России © 2014|Bazı Hakları Saklıdır.
>5846 Numaralı Kanun Gereği Gizlilik ve Kullanım Şartlarını Okuyunuz.|Künye

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.