Satılık

BOP Nedir ? Hangi Son Bizi Bekliyor ? (2)Sevr'den Bop 'Bir Türkiye , Uyutulan BİR Millet . Ve AB'ye Satılmış BİR TAKIM Devşirme Siyasiler ABD


Sevr'den Bop'a
5 Şubat 1919 yılında Fransız Journal Des Debat gazetesi şunları yazıyordu;
"Hemen hemen beşyüz yıl boyunca Güney Avrupa’yı kan ve Doğu Akdeniz bölgesindeki bütün uygarlığı çökerten bu uğursuz Türk ırkını Asya'ya sürmeli"(5 Şubat 1919 - Journal Des Debat)

"Türk'lerin bu beklenmedik zaferi akla şu soruyu getiriyor: son nefesini vermekte olan ölüme mahkum Türkiye dört yıl süren dünya savaşı sırasında tüm maddi ve manevi kaynaklarını kaybettiği halde nasıl olur da tüm dünyayı böyle şaşkına çevirir? Sonu gelmiş gibi duran bir ülke, bu gün üstelik yapayalnız kaldığı bir anda, müthiş bir örgütlenme yeteneği ve dolu dizgin bir coşku sergiliyor. Londra’da yapılan hesaplarda Mustafa Kemal ve Milliyetçi hareketin sıfırı tükettiği, iflasa sürüklendiği iki ikinin dört ettiği gibi ortadaydı. Anadolu dullar ve yetimler ülkesine dönmüştü. Tam dört yıl boyunca milyonlarca insan durmaksızın savaştı ve demir yumruğuyla İngiltere maşası Yunanistan’ı denize döktü. Bu ulusal davaya duyduğu inançla mümkün oldu……………………"(Handelsblatat Dergisi- Kasım 1922)

Yazar yazının sonunda ise şu ilginç ve bu günlere ışık tutacak şu tespiti yapıyordu:
"İslam düşüncesinin içine girmeliyiz. Bu mucizeyi anlamak için bu gerekli yoksa böyle giderse, Asya’nın muazzam kapıları yüzümüze ebediyen kapanacak" (Handelsblatat Dergisi- Kasım 1922)

Yani ülkenin içine sahte İslam yerleştirilerek ve yeni Lawrance’ler konularak Orta Asya kapılarının İslamla açılmasının planları tamamen o günlerde yapılmış bizden biri gibi gelerek insanımızın duyguları, inançları sömürülmeye başlanmıştır..

ILIMLI İSLAM, Dinler arasi DİYALOGU BU ÜLKEYE ÖVEREK ALLAH'a havale ediyoruz
BOP Nedir ? Hangi Son Bizi Bekliyor ? (2) Reviewed by Bilig Bitig on Cuma, Şubat 13, 2015 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Türk Asya - Asian Turkish, Тюрки России © 2014|Bazı Hakları Saklıdır.
>5846 Numaralı Kanun Gereği Gizlilik ve Kullanım Şartlarını Okuyunuz.|Künye

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.