Satılık

Musul-Kerkük-Tuzhurmatu-Telafer
Türkmen Şehirleri

Bu İş 1987'den Buraya Kadar Nasıl Geldi ?


Suriye İç Savaşı sürerken 17 Aralık operasyonundan sonra Suriye'ye gönderilen tırlar durdurulmuş. İçindeki silahlar sabah bültenlerinde gösterilmiş daha sonra medya susturulmuştu. Türkmenlere yardım gönderiliyor denilmişti. Fakat Türkmenleri öldürülen silahların silahların gönderildiğini herkes adı gibi biliyordu. Silahlar El-Nusra'ya, İşid'e ve benzeri terörist örgütlere gidiyordu.


Bizde IŞİD İngilizcede İSİS olan bu terör örgütü ilk olarak Esad askerlerinin kellelerini keserek meşhur oldular. Hatta bizim ülkede şehzade olarak bilinen birisinin de bunlar beraber fotoğrafları vardır.

Benim en çok moralimi bozan ise bu teröristlerin kadın-erkek-çocuk ayırmadan Türk'ü katletiyor olması. Buna ise Türkiye hükümeti sessiz. Terörist bile diyemiyor.


İnternette Suat Kılıç IŞİD militanlarıyla diye bir fotoğraf yayıldı. Ama aslı Almanya'ya şeriat getirmek isteyen benzeri başka bir örgüttür. Bence bir farkları yoktur.IŞID Musul'a ve Tuzhurmatu'ya saldırdı. Bizim 90 yıldır postalla alamadığımızı bir günde terlikle aldılar haberi ile uyandık kara güne.


Türkmen Kardeşlerimiz Böyle Terk Etmek Zorunda Kaldılar. Yıllarca Türkiye'den Yardım Alamayan Silahsız Kitleler Erbil ve Kerkük'e yöneldi.
Türkmenlerin kaçmaya başladığı aynı gün 1700 Şia asker ve polis İŞID tarafından katledildi.

Türkmeneli'nden dumanlar eksik olmadı.
Türkmenler Direniş İçin Yardım Bekliyorlar

Çağrıları hükümete orduya devlete ve Türk halkına

Musul-Kerkük-Tuzhurmatu-Telafer Reviewed by Bilig Bitig on Salı, Haziran 17, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Türk Asya - Asian Turkish, Тюрки России © 2014|Bazı Hakları Saklıdır.
>5846 Numaralı Kanun Gereği Gizlilik ve Kullanım Şartlarını Okuyunuz.|Künye

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.