Satılık

Haçlı Zihniyeti Zirvesini Yaşıyor

HAÇLI ZİHNİYETİ  VE TÜRKLER


     Herhangi bir ülkede milli bir uyanış başladığında ise o ülkeyi önce ekonomik olarak çökertmek arkasından Kaosa sürüklemek Batı’nın geçim kaynağını oluşturuyor. Batı öylesine cüretkar ki Necip Hablemitoğlu gibi oyanlarını bozanları gözüne kurşun sıktırıyor!!!

Bütün bunlara rağmen emperyalizmin uşakları susmuyor:
“Türkiye tercihini yapsın”
diyorlar !!!

     Neyin tercihi bu? Türk milletine ait olan kayıtsız şartsız egemenliği, tam bağımsızlığımızı kime devredeceğimizin tercihi!!!

     Nasıl emperyalizmin uşaklığına talip olarak A.B.ne girilmeksizin Gümrük Birliğine girilmek üzere  imza verenler sekiz senede Türk milletinin sırtına 100 Milyar ABD Doları zarar yükledilerse bundan sonra aleyhimize yapılacak her anlaşma verilen her taviz Türkiye'nin fakirleşmesine Türk insanının çaresizleşmesine ve ekonomik bağımsızlığının daha da daralmasına sebep olacaktır.

Efendim dünyaya düşman mı olalım?

     Ne münasebet kardeşim. Türk Milleti her zaman bütün milletleri sevmiş saymış maiyetindeki milletleri bile yememiş yedirmiş giymemiş giydirmiştir. Türk milleti tarihinin hiçbir döneminde sömürgeci veya emperyalist olmamıştır. Bu gün bizden kopmuş Osmanlı sınırları içerisinde yaşayan 35 devlete yapılan yatırım uygulanan vergi indirimi gönderilen yardımlar Türklere yapılanla kıyaslanamayacak kadar fazla olmuştur. Hatta sürekli Türklerden alınmış onlara verilmiştir. 20. Yüzyılın başlarında Osmanlı dan ayrılan devletlerin maddi ve kültürel imkanları son dönem Osmanlı devletinden ve Genç Türkiye Cumhuriyeti devletinden daha iyiydi.

     Eğer Türkler Batı gibi emperyalist ve sömürgeci bir zihniyete sahip olsaydı bu devletlerin varlıklarından bile bahsedilemezdi.

     Son 30 yıldır Batı’nın çok çalıştıklarını, başarılı olduklarını, Güçlü sanayi ye sahip oldukları masalını dinliyoruz.
     Halbuki Batı gücünü emperyalizmden alıyor. Emperyalizmin hedef alanına giren ülkelerin iflah olmasına imkan yok.

     Emperyalizm bir ülkeye girerken önce basın ve yayın kuruluşları satın alınıyor, siyah olan beyaz gösterilerek müthiş bir kampanya yapılıyor, kamuoyu meydana getiriliyor, halk uzun süreli manipulasyona tabi tutuluyor ve ülke batağa itiliyor.
Haçlı zihniyeti saadetinin zirvesini yaşıyor!!! Hem de büyük ordular hazırlayarak büyük maceralara ve zahmetlere girmesine gerek kalmadan istediklerini bir bir elde ediyor!!!

     Halbuki Türkler  165 yıl öncesine kadar Haçlılara karşı büyük bir üstünlük arkasından da şerefli bir duruş sağlamışlardı..

MAYIS 2004 TANER ÜNAL


Haçlı Zihniyeti Zirvesini Yaşıyor Reviewed by Bilig Bitig on Pazartesi, Haziran 23, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Türk Asya - Asian Turkish, Тюрки России © 2014|Bazı Hakları Saklıdır.
>5846 Numaralı Kanun Gereği Gizlilik ve Kullanım Şartlarını Okuyunuz.|Künye

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.