Satılık

Soma Dosyası Maden Katliamı
29 Nisan 2014 günü kazadan 15 gün önce TBMM konuşması


Meclis Tutanaklarının 4 sayfa tamamı -Muhafelet partisi MHP'den de destek imzaları var.(Fotoğraflara tıkalyın büyütün)AMA akepe partisi bu İşçilerin Can Güvenliğine Yönelik Soru Önergesini Gündemi Tıkamak Gerekçesiyle Yapıldığı İddia Ederek Reddetti.


Yukarıdaki konuşmadan sadece birkaç gün sonra YANDAŞ BEYAZ TV ekranlarında G.mv Ş.T. muhafetelin önergelerine eften püften deyip reddettiklerini anlatıyorVe Kaza Günü . Resmi Rakamlar en son 302 dedi ama hastane kayıtları 321 diyor. Bütün rakamlar toplandığında 480 kişi kayıp çıkıyor. Yerel halka göre 700 ölü var. Bilgilerin saklanmasındaki telaşa bakıldığında ve adalet geciktirilmesini göz önüne aldığınızda 700 kaybımız acı verici.

Peki Sonra Ne Oldu ?
Enerji Bakanı T.Y. yalan da olsa kıvırsa da durumu idare ediyordu ta ki başbakan Soma'ya gidip milletle dalga geçen o konuşmasını yapana dek.


Her fırsatta 2023 -2071 yalanın aslında olmayan hayal ürünü projeler olduğunu kabul eden konuşmasını yaptı. Türkiye'yi 150 önceki sanayi devrimi yapan İngiltere ile kıyasladı. 1907deki Amerika ile kıyasladı. Aslında nerede olduğumuzu gözler önüne seren "fıtratlı" konuşmasını yaptı.


Sonrası ise

BAŞBAKAN BÜYÜK TEPKİ ALDI. O kadar slogan atan varken gidip marketten kendisini görmek isteyen bir gece tekme tokat girdiğinin görüntüleri internete düştü.


Markete yaklaşırken halka "bir de benim yanımda yuh çekin " dedi. Pardon dikdatör olsa öyle demezdi dimi asdfghjk


Aradan 3-4 saat geçmeden markette dayan yiyen gencin videosu internete düştü. Başbakan gence "niye kaçıyorsun lan İsrail Dölü" diye tokatlar savurdu. İzletinin devamında korumaların genci baya baya dövdükleri görüldü.
Soma Dosyası Maden Katliamı Reviewed by Bilig Bitig on Cumartesi, Mayıs 17, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Türk Asya - Asian Turkish, Тюрки России © 2014|Bazı Hakları Saklıdır.
>5846 Numaralı Kanun Gereği Gizlilik ve Kullanım Şartlarını Okuyunuz.|Künye

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.