Satılık

İRAN - FARS DOSYASI

Katılıp -Katılmadığınız noktaları aşağıdan yorum yaparak belirtebilirsiniz. Anonim yorum özelliği mevcuttur.


İsrail ve İran yıllardır danışıklı döğüş yapar. Molla rejimi için dış düşman söylemi lazım ki Azeri, Kürt,Türkmen, Belucileri Farsa kızmasın.

Global şeytanlar biliyor ki, İslam'ın doğru temsil edilmesini sağlayan Hizmet özellikle Orta Asya'da Vehhabi ve İran atlarının önünü kesti.

İran kokuşmuş bir toplum, inançsızlık yüzde 40, namaz kılan, oruç tutan insan sayısı yüzde 10, hacca giden yüzde 2. Batmasını İsrail önlüyor.

İran halkının genelinde Türkiye olma ideali vardı, ekonomi Türklerin, devlet, ordu ve istihbarat farsların elindedir, dindar bulmak zordur.

Şii Hilali idealini pomplayan global güçlerin önündeki tek engel cemaatın faaliyetleridir, Erdoğan'ı besleyip Anadolu evladını oyduruyorlar.

İran'da Tebriz, Meşhed, Kum ve İsfahan dışında, birazda Tahran'ın fakir semti, dindar insan nerdeyse yoktur, dindarların hepsi Türklerdir.

İran aslında Turan'dır. İngilizler 1925'de 10 asır sonra azınlık olan İslam düşmanı Farslara verdi hakimiyeti, halen geri alamadı Türkler.

AKP ve Erdoğan, İran'da paranın ekonominin Türklerin elinde olduğunu gördü, sadece para kazandı, oraya hizmet götürme pazarlığı yapmadı.

Oysa 30 milyona yakın Türk nüfusu dört gözle Türkiye'nin Fars milliyetçisi Tahran yönetimini ikna edip verilmeyen haklarını almayı bekledi.

Zarrab ile altın ticareti en fazla İran Türkleri arasında hayal kırıklığı meydana getirdi. Para kazanmışsın ama Türkleri salladın unutmuşsun.

İran'da üç çeşit Türk vardır. Bir grup, İran zaten Turan der isyan etmez, diğeri Humeyni'ye rağmen kültürel özerklik peşindedir, sabırlıdır.

İran'da sürgünde Güney Azerbaycan devleti kuranları SAVAMA kondurmuştur, muhalifleri fişler, akıllı Türk sokağa çıkıp çakma işte şişlenmez.

İran Türklerinin 7 milyonu başkent Tahran'da yaşar, para onlardadır, rejimi devirmek işlerine gelmez, dindar olanlar mollaları severler.

İran Türklerinin Kuzey Azerbaycan'la birleşme ideali 20. yüzyılda üç defa kanlı bastırıldı. İran Turandır diyenler rejim dağıldığında hazır.

İran'da 7 milyon sünni Kürt ve 4 mlyon sünni Türkmen ve 3 milyon Beluci'de yaşıyor, Fars nüfusu 20 milyon çıkmaz, çoğunluk nüfus Türklerdir.

İran'da 400 bine yakın Yahudi ve bir bu kadar Ermeni'de duvarlı bölgede serbest yaşıyor. Kripto Yahudiler güçlü, Tahran'ı, mollaları yönetir.

İran'ın Yakoben Molla rejimi bir sahtekarlıktan ibarettir, baskılar sonucu münafıklar çoğalmış, inanç yok edilmiştir, Tahran inanılmaz bozuk.

İran derin devletinin başı Muhammed Rafsancani'nin İtalya'da Molla rejimi'ni korumak için 170 milyar dolar depo ettiğini bilmeyen İranlı yok.

Rafsancani her hafta Tahran üniversitesinde hutbe okur ama molla rejimini koruma parası uyuşturucudan kazanılmıştır ve İtalya'da adına yatar.

Neden İtalya? İtalyn petrolcü AGİP İran'da ayrıcalıklı konuma sahiptir. Kazanılan milyar dolarlar molla rejimini koruma hesabına aktarılır.

Erdoğan'ın model olarak kendine örnek aldığı Rafsancani uyanık bir molladır. Rejimi koruma paralarına emlaklar almıştır, kızının adına yaptı.

Rafsancani, Ayetullah statüsündedir, yani günah işlemesi haramdır! İşlese bile beri baştan Ayetullahlar Konseyi fetvayla silmiştir hepsini!

Rafsancani'nin kızı ve kendi adına aldığı molla emlaklarının büyük çoğunluğu Kanada ve ABD'dedir, mollalar hani düşman ya ABD'ye, yesinler.

Kanada'nın tek paralı özel otobanyolu 407, Haşimi Rafsancani'ye aittir, bu nedenle kesinlikle kullanmayınız.

İran'da bir Turan olduğunu yazmıştım. Şark tilkisi Farslar ile eski Pers milleti arasında bugün neredeyse hiç medeni bağlantı kuramazsınız.

Yurt dışına çıkan İranlı kadının ilk işi başını açmaktır. Zorbalık dinden soğutmuş. Türkler dışında Farslı dindara henüz rastlayamadım.

İranlılar Türklerden daha fazla okuyan bir millettir. Batı ülkelerinde akademide çok sayıda İranlı görürsünüz. TUDEVci eski komünistlerdir.

Şah rejiminin zenginleri ABD'de keyif içinde karşıt devrim yapmaya niyetli değiller. Eski Komünistler akademide ütopik ve teorik kalıyorlar.

Muhalif Azeri Türklerinin sözde lideri Prof. Dr. Mahmud Ali Çehregani 2004'de ABD'ye siyasi ilticada bulundu. Akıllı olanlar çakmayı tanır.

Ülkemizi rejim kaçağı İranlılar atlama taşı olarak kullanıyor. Göçmenlik kanunumuz olmadığı için mülteciler 3. güvenli ülkeye başvuruyorlar.

Suriyeli mülteci sayısı son 2 yıldır, İran'dan kaçanların sayısını geçti. Zengin olanları hemen ülkemizde benzerlerini kankalarını buldular.

28 Şubat sürecinin MGK Genel Sekreterlerinden Orgeneral Tuncer Kılınç, Türkiye'nin Rusya ve İran seçeneklerine yönelmesini istemişti.

Tuncer Kılınç, madem Avrupa Birliği bizi üyeliğe almıyor, biz de Çin, Rusya, İran ve Suriye ile ittifak yaparız dedi Erdoğan'a uygulatıyor.

Bu nedenle yaşadığımız dönemin adı Yeşil 28 Şubat. Madem halk Erdoğan’da güveniyor, seçsinler, biz bildiğimizi okuruz diyen derin devlettir.

Ülkemizin ekseni Atatürk’ün hedef gösterdiği Batı standartlarından, sürekli kaçtığımız demokrasi karşıtı Doğu despotluğuna kaydı.

Bir hakim kararı ile herkesin telefonunu dinleme hakkını ulusal güvenlik gerekçesiyle üzerine alan yeni MİT yasası, İranlaşma hamlesidir.

İran’da her mahallede SAVAMA’nın telefon dinleme merkezleri vardır, yurt dışıyla konuşan herkes mutlaka dinlenir. Geldiğimiz nokta budur.

İran’daki 12 Kişilik dokunulmaz sözde ‘Günah İşlemez’ Ayetullahlar Konseyi ile 12 kişilik Milli Birlik Konseyi veya ‘Zevadı Mutade’miz aynı.
İRAN - FARS DOSYASI Reviewed by Bilig Bitig on Pazartesi, Nisan 07, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Türk Asya - Asian Turkish, Тюрки России © 2014|Bazı Hakları Saklıdır.
>5846 Numaralı Kanun Gereği Gizlilik ve Kullanım Şartlarını Okuyunuz.|Künye

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.